phone021-255.21.87 emailEmail
Cum cumpar? Contact
2M Shop - 2M Beauty
Cosul dvs. 0 buc - 0 RON 0

Categorii

  • Geluri UV 2M Beauty

    Geluri UV 2M Beauty

    • Geluri UV 2M Beauty
    • Geluri French 2M Beauty
      Geluri UV 2M Beauty
    • Geluri Color 2M Beauty

      Geluri Color 2M Beauty

      • Geluri Color 2M Beauty
      • Geluri 2M Fara Sclipici
      • Geluri 2M Cu Sclipici
      • Geluri 2M Fara Fixare
      • Geluri 2M Hot-Cold
      • Geluri 2M Neon
      • Geluri 2M Carving
      • Geluri 2M Painting
      • Geluri 2M Spider
      • Geluri 2M Fosforescente
      • Geluri 2M Plastilina
      • Geluri 2M Stamping
    • Oja Semipermanenta 2M

      Oja Semipermanenta 2M Beauty

      • Oja Semipermanenta 2M
      • Baza si Top
      • Culori Cu Sclipici
    • Accesorii unghii false

      Accesorii unghii false

      • Accesorii unghii false
      • Solutii de pregatire
      • Primer Pentru Unghii
      • Manichiura Clasica
      • Buffer Unghii
      • Sabloane Unghii
      • Ulei pentru cuticule
      • Freze pt unghii false
      • Lipici Pentru Unghii
    • Pile Pentru Unghii

      Pile Pentru Unghii

      • Pile Pentru Unghii
      • Pile 2M Beauty
      • Pile Unghii MyNails
      • Pile Unghii Lila Rossa
    • Nail Art

      Nail Art

      • Nail Art
      • Instrumente
      • Sclipici
      • Cristale swarovski
      • Polkadot Mix Glitter
      • Prafuri de pigmenti
      • Folii transfer
      • Matrita Dizolvabila
      • Decor Metal
      • Matrite Unghii Moyra
      • Prafuri pt effect de Mirror
      • Strasuri
      • Prafuri diamant Vamp
      • Matrite
      • Matrita Autocolanta
      • Matrite Gold
      • Ink Drop
      • Folie Transfer
      • Stampile pentru unghii
      • Matrita Silicon
      • Sticker Unghii
    • Pensule 2M Beauty

      Pensule 2M Beauty

      • Pensule 2M Beauty
      • Pensule pentru gel
      • Pensule Nail Art
      • Pensule pentru Acryl
    • Vopsele acrilice

      Vopsele acrilice

      • 2M - Polycolor
      • Vopsele acrilice
        Vopsele acrilice
      • Tipsuri

        Tipsuri

        • Tipsuri
        • Accesorii pt tipsuri
        • Lacuri

          Lacuri

          • Lacuri
          • Colectii de lacuri Moyra
          • Tratamente Moyra
          • Oja Moyra Pentru Stampile
        • Echipamente si accesorii

          Echipamente si accesorii

          • Echipamente si accesorii
          • Lampi UV
          • Freze si capete pentru pile electrice
          • Pile electrice
        • Acryl - Prafuri de portelan

          Acryl - Prafuri de portelan

          • Acryl - Prafuri de portelan
          • Acryl 4Pro
          • Acryl Color 2M Beauty
          • Acryl Color 4Pro
          Acryl - Prafuri de portelan
        • Acryl Pro Gel

          Acryl Pro Gel

          • Acryl Pro Gel
          • Acryl Pro Gel Color
          • ReduceriReduceri
          • Toate Categoriile
          CATEGORII
          • Geluri UV 2M Beauty
              • GELURI UV 2M BEAUTY
              • GELURI UV 2M BEAUTY
              • Solutii de pregatire 2M Beauty
              • Baza Gel 2m
              • Geluri De Constructie 2M Beauty
              • Gel Camuflaj 2m Beauty
              • Geluri French 2M Beauty
              • Gel Luciu 2m
              • Finish Gel 2m Beauty
          • Geluri Color 2M Beauty
              • GELURI COLOR 2M BEAUTY
              • GELURI COLOR 2M BEAUTY
              • Geluri Color 2M Fara Sclipici
              • Geluri Color 2M Cu Sclipici
              • Geluri Color 2M Fara Fixare
              • Geluri Color 2M Hot-Cold
              • Geluri Color 2M Sun-Shadow
              • Geluri Color 2M Carving
              • Geluri Color 2M Neon
              • Geluri Color 2M Fosforescente
          • Oja Semipermanenta
              • OJA SEMIPERMANENTA 2M BEAUTY
              • OJA SEMIPERMANENTA 2M BEAUTY
              • Baza Si Top
              • Culori Fara Sclipici
              • All In
              • Culori Cu Sidef
              • Culori Cu Sclipici

          Gel Color 2M Beauty Nr.266



          Gel Color 2M Beauty Nr.266
          28 RON

          Cod: 2M4588

          INDISPONIBIL MOMENTAN

          Suntem bucurosi sa iti prezentam aceasta succesiune de geluri color cu o pigmentatie ridicata. Iti recomandam Gel Color 2M Beauty Nr.266 profesional de inalta excepție de la 2M Beauty.

          Beneficii:
          L
          Poti returna produsul in 60 zile
          L
          Garantie 2 ani
          L
          Livrare rapida
          • Detalii produs
          Ti-am pregatit gelul color Gel Color 2M Beauty Nr.266 de inalta calitate de la 2M Beauty! Beneficiind de o pigmentatie exceptionala, acest gel profesional acopera desăvârșit unghia. La dispoziție la un gramaj practic, pentru unghii exceptionale! Se intareste in lampa UV.

          L
          Culoare: Vișiniu
          L
          Cantitate: 5 g
          L
          Type: Cu Sclipici
          L
          Brand: 2M Beauty
          L
          Import: Ungaria

          2M Beauty

          Compania 2M Beauty a fost fondată în urmă cu peste 20 de ani și astăzi este prezentă în mai multe țări. Ne străduim să oferim produse de cea mai înaltă calitate și cele mai fiabile pentru profesioniști, adaptându-ne la nevoile manichiuristelor și la tendințele actuale. Gama de produse 2M Beauty este foarte variată și include cea mai amplă paletă de culori. Alături de noi, fiecare poate găsi materialele, accesoriile și instrumentele necesare.

          Comandat des cu:

          • Spatulă Amestec Gel (metalică) nr3
            Unde Cumpar Spatula Amestec Gel
            Metalica
            Spatulă metalică care ajută la amestecarea gelului de manichiură. Ideală pentru manichiuriste.
            7 RON

            Cod: 2M5085

            Ultimele în stoc
          • Set 10 Pile Unghii Sunshine
            Set 10 Pile Unghii Sunshine
            Brand: SunShine
            Set 10 Pile Unghii Sunshine, 100/180
            22 RON

            Cod: 2M6391

            Ultimele în stoc
          • Lac 2M Beauty Fast and Last Top Coat
            Lac 2M Beauty Fast and Last Top Coat
            13 ml, Brand: 2M Beauty
            Încearcă noul Fast and Last Top Coat! Se aplică peste ojă simplă, se usucă la aer și cumplit de rapid, în maxim 10 secunde de la aplicare.
            17 RON

            Cod: 2M3957

            Ultimele în stoc
          • Pilă Electrică Marathon
            Pilă Electrică Marathon
            Brand: 2M Beauty
            Pila electrică profesională pentru finisaje rapide și constante. Restrânge momentul de fapt și menține turația stabilă până la 20 minute; capete de freză se cumpără separat. Concepută pentru sesiuni profesionale fără surprize tehnice în salon sau atelierul tău de manichiură sau tatuaj unghii false pentru tehnicieni.
            657 RON

            Cod: 2M6775

            Ultimele în stoc
          • Oja Semipermanentă 2M Beauty Master Multi Base Plus
            Oja Semipermanentă 2M Beauty Master
            Multi Base Plus
            Oja Semipermanentă 2M Beauty Master Multi Base+ este un gellack bază, cu o densitate ridicată, care asigură o foarte bună aderență.
            37 RON

            Cod: 2M3922

            Ultimele în stoc
          • Praf de pigment 2M Beauty Mermaid Nr. 10
            Praf de pigment 2M Beauty Mermaid Nr.
            10
            Praful de pigment Mermaid are un consecință de coadă de sirenă, strălucirea fiind una instantă. Efectul diferă în funcție de baza peste care este adăugat.
            5 RON

            Cod: 2M5414

            Ultimele în stoc
          • Praf de pigment 2M Beauty Neon Nr. 04
            Praf de pigment 2M Beauty Neon Nr. 04
            Roșu, Praf De Pigment
            Praf de pigment 2M Beauty Neon Nr. 04 special de fin, aplicabil în diferite combinații cu geluri, GelLack-uri sau acryl, fiind ideal pentru îndeplinirea decorurilor plate de arie ce pot fi ulterior extrem de ușor pilite în cadrul procedeului de întreținere a unghiei.
            7 RON

            Cod: 2M2364

            Ultimele în stoc
          • Pilă Curbată MyNails Profesională Negru 240-240
            Pilă Curbată MyNails Profesională
            Negru 240-240
            Pila curbata profesională pentru finisaj precis și margini netede. Granulație 240/240 pentru pilire uniformă și rezistentă, durată lungă de utilizare. Aspect îndoită care urmează conturul unghiei pentru rezultate rapide și controlabile comparativ cu pilele plate simple.
            7 RON

            Cod: 2M5876

            Ultimele în stoc
          • Diamond Glitter - Nr. 06
            Diamond Glitter - Nr. 06
            Diamond Glitter, Brand: 2M Beauty
            Diamond Glitter - Nr. 06 cu stralucirea unui diamant. Il puteti folosi si pe o baza de GelLack, sau este excelenta si pentru decorarea unghiilor cu gel.
            4.5 RON

            Cod: 2M6005

            Ultimele în stoc
          Telefon:
          021-255-21.87
          Email:
          vanzari@deniro.ro

          Informatii
          • Cum Cumpar?
          • Metode de plata
          • Costuri de livrare
          • Returnarea produselor
          • Confidentialitate
          Comanda dvs.
          • Regulament Vouchere
          • Produse 2M
          • Cosul de cumparaturi
          • Contact
          Ajutor

          Copyright © 2016-2026


          Produsul a fost adaugat in cos


          Continuati Cumparaturile


          Vizualizati Cosul

          1 Geluri UV 2M Beauty

          1 Geluri UV 2M Beauty
          1 Geluri French 2M Beauty

          71 Geluri Color 2M Beauty

          71 Geluri Color 2M Beauty
          18 Geluri 2M Fara Sclipici
          5 Geluri 2M Cu Sclipici
          13 Geluri 2M Fara Fixare
          8 Geluri 2M Hot-Cold
          2 Geluri 2M Neon
          4 Geluri 2M Carving
          10 Geluri 2M Painting
          5 Geluri 2M Spider
          1 Geluri 2M Fosforescente
          3 Geluri 2M Plastilina
          3 Geluri 2M Stamping

          2 Oja Semipermanenta 2M Beauty

          2 Oja Semipermanenta 2M
          1 Baza si Top
          1 Culori Cu Sclipici

          96 Accesorii unghii false

          96 Accesorii unghii false
          6 Solutii de pregatire
          1 Primer Pentru Unghii
          28 Manichiura Clasica
          8 Buffer Unghii
          7 Sabloane Unghii
          1 Ulei pentru cuticule
          9 Freze pt unghii false
          1 Lipici Pentru Unghii

          77 Pile Pentru Unghii

          77 Pile Pentru Unghii
          54 Pile 2M Beauty
          15 Pile Unghii MyNails
          8 Pile Unghii Lila Rossa

          106 Nail Art

          106 Nail Art
          12 Instrumente
          3 Sclipici
          5 Cristale swarovski
          3 Polkadot Mix Glitter
          11 Prafuri de pigmenti
          3 Folii transfer
          14 Matrita Dizolvabila
          6 Decor Metal
          11 Matrite Unghii Moyra
          2 Prafuri pt effect de Mirror
          1 Strasuri
          1 Prafuri diamant Vamp
          9 Matrite
          7 Matrita Autocolanta
          1 Matrite Gold
          7 Ink Drop
          5 Folie Transfer
          2 Stampile pentru unghii
          2 Matrita Silicon
          1 Sticker Unghii

          58 Pensule 2M Beauty

          58 Pensule 2M Beauty
          37 Pensule pentru gel
          18 Pensule Nail Art
          3 Pensule pentru Acryl

          24 Vopsele acrilice

          24 2M - Polycolor
          24 Vopsele acrilice

          4 Tipsuri

          4 Tipsuri
          2 Accesorii pt tipsuri

          26 Lacuri

          26 Lacuri
          16 Colectii de lacuri Moyra
          1 Tratamente Moyra
          7 Oja Moyra Pentru Stampile

          9 Echipamente si accesorii

          9 Echipamente si accesorii
          1 Lampi UV
          3 Freze si capete pentru pile electrice
          2 Pile electrice

          26 Acryl - Prafuri de portelan

          26 Acryl - Prafuri de portelan
          8 Acryl 4Pro
          8 Acryl Color 2M Beauty
          10 Acryl Color 4Pro

          9 Acryl Pro Gel

          9 Acryl Pro Gel
          4 Acryl Pro Gel Color

          2 Reduceri