phone021-255.21.87 emailEmail
Cum cumpar? Contact
2M Shop - 2M Beauty
Cosul dvs. 0 buc - 0 RON 0

Categorii

  • Geluri UV 2M Beauty

    Geluri UV 2M Beauty

    • Geluri UV 2M Beauty
    • Geluri French 2M Beauty
      Geluri UV 2M Beauty
    • Geluri Color 2M Beauty

      Geluri Color 2M Beauty

      • Geluri Color 2M Beauty
      • Geluri 2M Fara Sclipici
      • Geluri 2M Cu Sclipici
      • Geluri 2M Fara Fixare
      • Geluri 2M Hot-Cold
      • Geluri 2M Neon
      • Geluri 2M Carving
      • Geluri 2M Painting
      • Geluri 2M Spider
      • Geluri 2M Fosforescente
      • Geluri 2M Plastilina
      • Geluri 2M Stamping
    • Oja Semipermanenta 2M

      Oja Semipermanenta 2M Beauty

      • Oja Semipermanenta 2M
      • Baza si Top
      • Culori Cu Sclipici
    • Accesorii unghii false

      Accesorii unghii false

      • Accesorii unghii false
      • Solutii de pregatire
      • Primer Pentru Unghii
      • Manichiura Clasica
      • Buffer Unghii
      • Sabloane Unghii
      • Ulei pentru cuticule
      • Freze pt unghii false
      • Lipici Pentru Unghii
    • Pile Pentru Unghii

      Pile Pentru Unghii

      • Pile Pentru Unghii
      • Pile 2M Beauty
      • Pile Unghii MyNails
      • Pile Unghii Lila Rossa
    • Nail Art

      Nail Art

      • Nail Art
      • Instrumente
      • Sclipici
      • Cristale swarovski
      • Polkadot Mix Glitter
      • Prafuri de pigmenti
      • Folii transfer
      • Matrita Dizolvabila
      • Decor Metal
      • Matrite Unghii Moyra
      • Prafuri pt effect de Mirror
      • Strasuri
      • Prafuri diamant Vamp
      • Matrite
      • Matrita Autocolanta
      • Matrite Gold
      • Ink Drop
      • Folie Transfer
      • Stampile pentru unghii
      • Matrita Silicon
      • Sticker Unghii
    • Pensule 2M Beauty

      Pensule 2M Beauty

      • Pensule 2M Beauty
      • Pensule pentru gel
      • Pensule Nail Art
      • Pensule pentru Acryl
    • Vopsele acrilice

      Vopsele acrilice

      • 2M - Polycolor
      • Vopsele acrilice
        Vopsele acrilice
      • Tipsuri

        Tipsuri

        • Tipsuri
        • Accesorii pt tipsuri
        • Lacuri

          Lacuri

          • Lacuri
          • Colectii de lacuri Moyra
          • Tratamente Moyra
          • Oja Moyra Pentru Stampile
        • Echipamente si accesorii

          Echipamente si accesorii

          • Echipamente si accesorii
          • Lampi UV
          • Freze si capete pentru pile electrice
          • Pile electrice
        • Acryl - Prafuri de portelan

          Acryl - Prafuri de portelan

          • Acryl - Prafuri de portelan
          • Acryl 4Pro
          • Acryl Color 2M Beauty
          • Acryl Color 4Pro
          Acryl - Prafuri de portelan
        • Acryl Pro Gel

          Acryl Pro Gel

          • Acryl Pro Gel
          • Acryl Pro Gel Color
          • Toate Categoriile
          CATEGORII
          • Geluri UV 2M Beauty
              • GELURI UV 2M BEAUTY
              • GELURI UV 2M BEAUTY
              • Solutii de pregatire 2M Beauty
              • Gel De Baza 2m
              • Geluri De Constructie 2M Beauty
              • 2m Beauty Cover Gel
              • Geluri French 2M Beauty
              • Gel Luciu 2m
              • Finish Gel 2m Beauty
          • Geluri Color 2M Beauty
              • GELURI COLOR 2M BEAUTY
              • GELURI COLOR 2M BEAUTY
              • Geluri Color 2M Fara Sclipici
              • Geluri Color 2M Cu Sclipici
              • Geluri Color 2M Fara Fixare
              • Geluri Color 2M Hot-Cold
              • Geluri Color 2M Sun-Shadow
              • Geluri Color 2M Carving
              • Geluri Color 2M Neon
              • Geluri Color 2M Fosforescente
          • Oja Semipermanenta
              • OJA SEMIPERMANENTA 2M BEAUTY
              • OJA SEMIPERMANENTA 2M BEAUTY
              • Baza Si Top
              • Culori Fara Sclipici
              • All In
              • Culori Cu Sidef
              • Culori Cu Sclipici

          Gel Color 2M Beauty Spider Silk Dark Blue



          Gel Color 2M Beauty Spider Silk Dark Blue
          21 RON 28 RON -25%

          Cod: 2M5015

          INDISPONIBIL MOMENTAN

          Suntem bucurosi sa iti prezentam aceasta serie de geluri color cu o pigmentatie ridicata. Iti recomandam Gel Color 2M Beauty Spider Silk Dark Blue profesional de inalta valoare de la 2M Beauty.

          Beneficii:
          L
          Poti returna produsul in 60 zile
          L
          Garantie 2 ani
          L
          Livrare rapida
          • Detalii produs
          Ti-am pregatit gelul color Gel Color 2M Beauty Spider Silk Dark Blue de inalta calitate de la 2M Beauty! Beneficiind de o pigmentatie exceptionala, acest gel profesional acopera perfect unghia. Disponibil la un gramaj practic, pentru unghii exceptionale! Se intareste in lampa UV.

          L
          Culoare: Albastru
          L
          Cantitate: 5 g
          L
          Type: Spider
          L
          Brand: 2M Beauty
          L
          Import: Ungaria

          2M Beauty

          Compania 2M Beauty a fost fondată în urmă cu peste 20 de ani și astăzi este prezentă în mai multe țări. Ne străduim să oferim produse de cea mai înaltă calitate și cele mai fiabile pentru profesioniști, adaptându-ne la nevoile manichiuristelor și la tendințele actuale. Gama de produse 2M Beauty este foarte variată și include cea mai amplă paletă de culori. Alături de noi, fiecare poate găsi materialele, accesoriile și instrumentele necesare.

          Comandat des cu:

          • Pensulă Gel 2M Beauty Smile Line nr. 10
            Pensulă Gel 2M Beauty Smile Line nr.
            10
            Aceasta este o pensulă pentru gel de înaltă calitate marcă 2M Beauty, cu părul tăiat curbat.
            17 RON

            Cod: 2M4013

            Ultimele în stoc
          • Mirror Flakes 2M Beauty Nr. 02
            Mirror Flakes 2M Beauty Nr. 02
            Sclipici, Brand: 2M Beauty
            Pentru că știm că îți place să fi în pas cu cele mai noi tendințe, venim în susținerea tău, recomandându-ți cu încredere noul nostru praf de pigment Mirror Flakes 2M Beauty Nr. 02!
            17 RON

            Cod: 2M3136

            Ultimele în stoc
          • Lampă Led BiLed
            Lampă Led BiLed
            Brand: 2M Beauty
            Lampă LED profesională pentru uscare rapidă și uniformă a gelurilor. Timer 30/60/120s reduce necesitatea reaplicărilor și cele două lungimi de undă oferă polimerizare predictibilă. Placă inferioară detașabilă permite și pedichiură minus compromisuri în rezultate și luxul sesiunii.
            227 RON

            Cod: 2M5423

            Ultimele în stoc
          • Shavings Glitter mix - Nr. 02
            Shavings Glitter mix - Nr. 02
            Strasuri, Brand: 2M Beauty
            Amestec de lux de glitter pentru unghii, pentru un finisaj strălucitor imediat. Diminuează retușurile și menține reflexe intense; potrivit peste gel și gellack. Aplicare rapidă în modelare sau pe întreaga unghie pentru rezultat multi-dimensiune frumos și rezistent la lumină în lampă 20-30mp în procesul de uscare.
            7 RON

            Cod: 2M5256

            Ultimele în stoc
          • Praf De Pigment 2M Beauty Neon Nr. 06
            Praf De Pigment 2M Beauty Neon Nr. 06
            Mov, Praf De Pigment
            Credem cu tărie în inovație și ne face o specială plăcere de fiecare dată când te putem ajuta să-ți faci clientele să strălucească.
            3 RON

            Cod: 2M3805

            Ultimele în stoc
          • Vopsea acrilică 2M Beauty nr. 116
            Vopsea acrilică 2M Beauty nr. 116
            Galben, 5 ml, Brand: 2M Beauty
            Vopsea acrilică 2M Beauty nr. 116 - 5ml fabricată de firma Polycolor, renumită pentru vopselele de înaltă calitate, ambalate de 2M Beauty în mici recipiente de 5ml, cu capac.
            3 RON

            Cod: 2M599

            Ultimele în stoc
          • Vas pentru dizolvant 5 Cuve
            Vas pentru dizolvant 5 Cuve
            Brand: Lila Rossa
            Recipient cu 5 cupe pentru dizolvarea rapidă a tipsurilor și a acrilicei. Reduce momentul de fapt și menține soluția separată pentru fiecare nuanță. Excelent pentru salon sau uz casnic când vrei rezultate rapide fără încurcături între produse de dizolvare.
            3 RON

            Cod: 2M280

            Ultimele în stoc
          • Pensulă Gel 2M Beauty Black Long nr. 2
            Pensulă Gel 2M Beauty Black Long nr.
            2
            Pensula Gel 2M Beauty Black Long nr. 2 cu păr normal de înaltă caracteristică și mâner obscur decorat.
            23 RON

            Cod: 2M3149

            Ultimele în stoc
          • Lac de unghii Moyra pt stampile Sp. 13
            Lac de unghii Moyra pt stampile Sp. 13
            Brand: Moyra
            Beneficiind de o pigmentatie excepțional de ridicata si fiind atent testat de catre specialisti in prealabil, lacul ofera rezultatul optim pentru orice nail art concretizat prin tehnica stamp art.
            14 RON

            Cod: 2M2190

            Ultimele în stoc
          Telefon:
          021-255-21.87
          Email:
          vanzari@deniro.ro

          Informatii
          • Cum Cumpar?
          • Metode de plata
          • Costuri de livrare
          • Returnarea produselor
          • Confidentialitate
          Comanda dvs.
          • Regulament Vouchere
          • Produse 2M
          • Cosul de cumparaturi
          • Contact
          Ajutor

          Copyright © 2016-2026


          Produsul a fost adaugat in cos


          Continuati Cumparaturile


          Vizualizati Cosul

          1 Geluri UV 2M Beauty

          1 Geluri UV 2M Beauty
          1 Geluri French 2M Beauty

          67 Geluri Color 2M Beauty

          67 Geluri Color 2M Beauty
          15 Geluri 2M Fara Sclipici
          5 Geluri 2M Cu Sclipici
          13 Geluri 2M Fara Fixare
          8 Geluri 2M Hot-Cold
          2 Geluri 2M Neon
          3 Geluri 2M Carving
          10 Geluri 2M Painting
          5 Geluri 2M Spider
          1 Geluri 2M Fosforescente
          3 Geluri 2M Plastilina
          3 Geluri 2M Stamping

          2 Oja Semipermanenta 2M Beauty

          2 Oja Semipermanenta 2M
          1 Baza si Top
          1 Culori Cu Sclipici

          95 Accesorii unghii false

          95 Accesorii unghii false
          5 Solutii de pregatire
          1 Primer Pentru Unghii
          28 Manichiura Clasica
          8 Buffer Unghii
          7 Sabloane Unghii
          1 Ulei pentru cuticule
          9 Freze pt unghii false
          1 Lipici Pentru Unghii

          75 Pile Pentru Unghii

          75 Pile Pentru Unghii
          53 Pile 2M Beauty
          15 Pile Unghii MyNails
          7 Pile Unghii Lila Rossa

          105 Nail Art

          105 Nail Art
          12 Instrumente
          3 Sclipici
          5 Cristale swarovski
          3 Polkadot Mix Glitter
          11 Prafuri de pigmenti
          3 Folii transfer
          14 Matrita Dizolvabila
          6 Decor Metal
          11 Matrite Unghii Moyra
          2 Prafuri pt effect de Mirror
          1 Strasuri
          1 Prafuri diamant Vamp
          9 Matrite
          6 Matrita Autocolanta
          1 Matrite Gold
          7 Ink Drop
          5 Folie Transfer
          2 Stampile pentru unghii
          2 Matrita Silicon
          1 Sticker Unghii

          58 Pensule 2M Beauty

          58 Pensule 2M Beauty
          37 Pensule pentru gel
          18 Pensule Nail Art
          3 Pensule pentru Acryl

          24 Vopsele acrilice

          24 2M - Polycolor
          24 Vopsele acrilice

          4 Tipsuri

          4 Tipsuri
          2 Accesorii pt tipsuri

          26 Lacuri

          26 Lacuri
          16 Colectii de lacuri Moyra
          1 Tratamente Moyra
          7 Oja Moyra Pentru Stampile

          8 Echipamente si accesorii

          8 Echipamente si accesorii
          1 Lampi UV
          3 Freze si capete pentru pile electrice
          1 Pile electrice

          23 Acryl - Prafuri de portelan

          23 Acryl - Prafuri de portelan
          5 Acryl 4Pro
          8 Acryl Color 2M Beauty
          10 Acryl Color 4Pro

          9 Acryl Pro Gel

          9 Acryl Pro Gel
          4 Acryl Pro Gel Color